Náš tým

Jan Herzmann

Petr Herzmann

Eva Tulachová

Slide

Jan Herzmann

Dvaadvacet let jsem budoval značku Factum ve všech podobách, kterých se jí za tu dobu dostalo. V šedesáti jsem se rozhodl věnovat naplno rozvoji naší rodinné firmy. Mám na starosti správu aktiv, služby v oblasti komunikace a marketingových informací a také politický marketing.

RNDr. Jan Herzmann, CSc.

Profil na LinkedIn
Jan Herzmann
Slide

Petr Herzmann

Mojí parketou je tvorba nástrojů pro efektivní řízení obchodu, projektové řízení, a optimalizace procesů. Věnuji se také problematice restrukturalizací, fúzí a akvizic. Začínal jsem ještě jako student v naší rodinné firmě Tsunami, zkušenosti jsem sbíral ve Factory Pro, Unipetrolu, Spolchemii a České pojišťovně.

Ing. Petr Herzmann, MIM.

Profil na LinkedIn
Petr Herzmann
Slide

Eva Tulachová

Vyznám se hlavně v trade marektingu a komunikaci značek s jejich cílovými skupinami. Pohybuji se především ve světě rychloobrátkového zboží (FMCG) a maloobchodu. V rodinné firmě mám na starosti hlavně projekty podpory prodeje a produktové komunikace.

Mgr. Eva Tulachová

Profil na LinkedIn
Eva Tulachová
previous arrow
next arrow

 

Spolu s námi se na projektech podílí tým 12 externích konzultantů. Každý z nich má bohaté zkušenosti v těch oblastech, jimž se naše společnost věnuje,  a schopnost samostatné práce na projektech.