O společnosti

Potřebujete poradit? Potřebujete poznat? Je tu pár oblastí, ve kterých vám umíme pomoci.
Máme mnoho zkušeností s marketingem a marketingovou komunikací. Umíme dobře politický marketing i chytrou krizovou komunikaci. Vyznáme se v restrukturalizacích, optimalizaci procesů i nastavení obchodních aktivit. Vyzkoušejte si nás. Budete se rádi vracet.

Herzmann s.r.o. je vlastně virtuální firma. Tvoří ji společníci a široký tým externích konzultantů. Nemáme kamenné kanceláře, nemáme stálé zaměstnance, nemáme skoro žádné fixní náklady. Pokud si nás najmete, budete platit vždy jen to, co přímo souvisí s vaší zakázkou. Více o nás najdete zde.

Herzmann s.r.o. je rodinný podnik. Firmu jsme založili v roce 2009 především kvůli správě našich rodinných aktiv. Brzy se však ukázalo, že o její služby mají zájem i významné české společnosti. Pracovali jsme na plánech strategického marketingu pro Bochemii, podíleli jsme se na restrukturalizaci Spolchemie, spolupracovali jsme na koncepci marketingového výzkumu České spořitelny a realizovali jsme i řadu menších projektů. Podrobnosti najdete zde.

Věnujeme se i politickému marketingu. Kontinuálně sledujeme pozici politických stran ve veřejném mínění. Shrnujeme výsledky řady průzkumů různých agentur a nabízíme jejich srovnání. Přehled našich studií najdete zde.