O společnosti

Potřebujete poradit? Potřebujete poznat? Je tu pár oblastí, ve kterých vám umíme pomoci.
Máme mnoho zkušeností s marketingem a marketingovou komunikací. Umíme dobře podporu politického marketingu i chytré krizové komunikace. Vyznáme se v restrukturalizacích, optimalizaci procesů i nastavení obchodních aktivit. Vyzkoušejte si nás. Budete se rádi vracet.

Herzmann s.r.o. je vlastně virtuální firma. Tvoří ji společníci a široký tým externích konzultantů. Nemáme kamenné kanceláře, nemáme stálé zaměstnance, nemáme skoro žádné fixní náklady. Pokud si nás najmete, budete platit vždy jen to, co přímo souvisí s vaší zakázkou. Více o nás najdete zde.

Herzmann s.r.o. je rodinný podnik. Firmu jsme založili v roce 2009 především kvůli správě našich rodinných aktiv. Brzy se však ukázalo, že o její služby mají zájem i významné české společnosti. Pracovali jsme na plánech strategického marketingu pro Bochemii, podíleli jsme se na restrukturalizaci Spolchemie, spolupracovali jsme na koncepci marketingového výzkumu České spořitelny, byli jsme při vzniku VIGO Investments a realizovali jsme i řadu menších projektů. Podrobnosti najdete zde.

Věnujeme se i podpoře politického marketingu. Kontinuálně sledujeme pozici politických stran i dalších subjektů ve veřejném mínění. Shrnujeme výsledky řady průzkumů různých agentur, doplňujeme je o analýzy sociálních sítí a nabízíme jejich srovnání. Přehled našich studií najdete zde.